wybierz usługę

skontaktuj się z nami
Telefon: +48 606 233 405

O firmie

Podejmujemy się każdych zadań w zakresie oczyszczania, czasem eksperymentując z różnego rodzaju granulacjami czyściwa na różnych powierzchniach. Sodowanie wykorzystywane jest do specyficznych nawierzchni jak domy z drewna, konstrukcje z bali, deski, szyby, meble, zabytkowe pomniki odlewy z brązu oraz innych stopów metali, czy usuwania zabrudzeń w przemyśle spożywczym na taśmach, silosach, formach odlewniczych, urządzeniach ze stali nierdzewnej itp.

 

Na terenie firmy dysponujemy powierzchnią do realizacji zleceń o większych gabarytach jeżeli na miejscu u klienta brakuje takich możliwości.

 

Dysponując mobilną maszyną do czyszczenia jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce lecz głównie działamy na terenie Wieliczki, Krakowa oraz woj małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego.

 

Stosujemy również metodę piaskowania czy szkiełkowania np. konstrukcji stalowych, ogrodzeń, bram wjazdowych, przyczep, kontenerów, części samochodowych, karoserii samochodowej. Zabezpieczamy również oczyszczone elementy stosując sprawdzone środki antykorozyjne, podkładowe, konserwujące, biobójcze oraz impregnujące metodą natryskową i hydrodynamiczną.

 

Soda Efekt System to firma która stawia na jakość wykonywanych usług oraz zadowolenie klientów dlatego też staramy się spełniać oczekiwania zleceniodawców którzy coraz częściej szukają kompleksowego wykonania usługi. Oferta nasza tym samym jest poszerzona o prace na wysokości, impregnację, konserwację czy malowanie środkami i farbami zabezpieczającymi oczyszczone elementy.

 

Współpracujemy z zakładami ślusarskimi, odlewniczymi, warsztatami blacharskimi oraz firmami budowlanymi które wykonują prace będące poza zakresem naszych usług rozwiązując tym samym problem całościowego wykonania prac.

 

 Wykonujemy bezpłatne wyceny przyjeżdżając na miejsce wykonania prac.

Będąc zawsze do państwa dyspozycji, zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

 

zainteresowała cię nasza oferta?

Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX