wybierz usługę

skontaktuj się z nami
Telefon: +48 606 233 405

Renowacja domów drewnianych

 Impregnacja domów drewnianych 

Bardzo wiele młodych osób szukając własnego lokum decyduje się na zakup domów wykonanych z bali drewnianych. Większość z nich wymaga jednak kompleksowego remontu. Piaskowanie domów drewnianych to skuteczna forma przywracająca takim budynkom dawną świetność.

 

Nasza firma ma już duże doświadczenie w czyszczeniu oraz impregnacji domów z drewna. Stare powłoki bardzo często wypalone przez słońce i wieloletnie działanie  warunków atmosferycznych po latach nie stanowią już żadnej ochrony i wymagają kompleksowego remontu. Koszt takich zabiegów nie koniecznie musi być poza zakresem możliwości nowych właścicieli. Renowacja oraz impregnacja domów drewnianych to poniekąd nasza pasja, a efekt końcowy sprawia nam zawsze dużo zadowolenia. 

 

Zapewniamy państwa, że do impregnacji domów drewnianych stosujemy sprawdzone i bardzo skuteczne środki głęboko wnikające w strukturę drewna zabezpieczając tym samym drewno przed dalszą degradacją. Skuteczna renowacja domów drewnianych polega nie tylko na wyczyszczeniu drewna lecz prawidłowym zabezpieczeniu środkami owadobójczymi i grzybobójczymi,  a następnie impregnacji  drewna która tworzy ochronę  przed wilgocią. Utykanie tzw. warkoczami to już kosmetyka, ale jakże nadająca uroku. 

 

Renowacja drewnianych domów  to nie tylko możliwość zamieszkania we własnym domu  lecz bardzo często kawał tradycji i historii związanej z takim obiektem. Piaskując domy z drewna lub cegły zadajemy właścicielom pytania na temat historii tego domu spotykając się czasami z pasjonującymi opowiadaniami o losach ich mieszkańców. Życzymy zatem osobom które zdecydowały się na zakup i następnie renowację domów z drewna by się nie poddawały w dążeniu do przywracania dawnej świetności tym obiektom. My ze swojej strony służymy pomocą doświadczeniem oraz staramy się znaleźć jak najlepsze , a przede wszystkim trwałe rozwiązania w zakresie oczyszczania i  renowacji  domów wykonanych z drewna.

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

zainteresowała cię nasza oferta?

Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX